Technologia kanadyjska

Budowa domów panelowych SIP o dowolnej złożoności, wykonywana przez firmę Servus, której przedstawicielem w Polsce jest nasza firma, działającą w sektorze budowy domów pod klucz, to główna działalność przedsiębiorstwa. W sercu systemu szybkiego montażu domy zbudowane zgodnie z kanadyjską technologią mają łatwo skonstruowany system izolacyjnych płyt warstwowych, czyli SIP.

Panele SIP to najszybciej rozwijająca się technologia na świecie. Wykonane są z ekologicznych materiałów w nowoczesnej fabryce firmy Servus.

Nowoczesny dom wykonany z gotowych paneli SIP to prawdziwy hit, od 2018 roku. Od kilkunastu miesięcy stale obserwuje się wzrost zainteresowania i sprzedaży domów budowanych w tej technologii. Technologia budowy wzbudziła tak gorące zainteresowanie nie tylko ze względu na łatwość wykonania i budowy domu. Dobre ceny domów szkieletowych wykonanych z gotowych paneli SIP, krótki czas realizacji od etapu projektu, do domu pod klucz, możliwość montażu nawet zimą, wysoka energooszczędność - są to główne powody, dla których wielu, którzy niedawno nie mogli sobie wyobrazić istnienia własnego wiejskiego domu lub domku, aktywnie planuje zamówić domy z panelu pod klucz.

Wysoka jakość gwarancją
sukcesu

Panele SIP produkowane są w największej i najnowocześniejszej fabryce na Ukrainie. 20-letnie doświadczenie pozwala pochwalić się niemal tysiącem zbudowanych w tej technologii domów na terenie całej Europy.

Zalety technologii SIP

Ponieważ do wykonania paneli SIP zastosowano tylko dwa materiały, są to styropian spieniony i płasko tłoczone panele OSB, w wyniku czego rama jest dość mobilna i łatwa w montażu.
Materiały użyte do produkcji ram są hipoalergiczne i bezpieczne dla środowiska dla zdrowia ludzkiego. Ponadto nie mają na nie wpływu procesy gnicia i pleśni oraz owady.
Mówiąc o instalacji, zalety technologii polegają na możliwości prowadzenia pracy w każdych warunkach pogodowych, a dzięki wysokiej wytrzymałości, odporności na zewnętrzne wpływy meteorologiczne, izolacji termicznej i krótkiemu czasowi montażu domy panelowe SIP są w stanie wytrzymać nawet klimat kalifornijski i japońskie warunki.
Idealnie gładkie powierzchnie do prac tynkarskich lub dekoracyjnych, ekonomiczny fundament ze względu na lekkość całej ramy, prostota montażu, pozwalająca na budowę domu tylko przez dwóch mężczyzn, wszystko to sprawia, że ​​domy pod klucz SIP firmy Servus są opłacalne i niezawodne.

DLACZEGO SIP?
Parapetówka w 3 miesiące ;)
Tańsza niż tradycyjna konstrukcja energooszczędna
Wymagany lekki fundament
Możliwość budowy o każdej porze roku.
Wysoka wytrzymałość


DLACZEGO MY?
Jesteśmy liderem rynku budowlanego wykorzystującego technologię SIP.
Wysoka precyzja elementów konstrukcyjnych.
Tylko materiały przyjazne dla środowiska.
Certyfikowani budowniczowie.
Dachy w technologii MiTEK.
Indywidualne podejście do każdego klienta.